Sünnipäevaüllatus Ekaterinale

Vabatahtlikud

Projektijuht Natalia Kond, Anu Juul, Erle Sepp, Aljona Šatalova, keeletoimetaja Elge Lind

Continue Sünnipäevaüllatus Ekaterinale

Oh seda rõõmu!

Ekaterina teekond unistuste maailmas on alles poolel teel ja ootamas on veel palju põnevat, kuid peatume korraks, et tänada neid, kes alguspunktis olid tüdruku unistuste täitjateks. 

Esmakordselt saime Ekaterinaga kokku veebis, kuid peagi unustasime ekraani meie vahelt ning nautisime täiega 8-aastase lõbusa tüdruku maailma. Selles maailmas on selge koht nukkudel. Nukud olid võetud kaasa meie veebikohtumisele ning osalesid aktiivselt unistuste maailma uurimisel, vahetades hääli ja pajatades erinevaid lugusid. Selle toreda vestluse käigus selgus, et Ekaterina suur unistus on saada nukkude perre uus liige.  

Veebikohtumine heitis valgust Ekaterina sisemaailmale, kus on palju armastust ja õrnust loomade vastu. Loomad on Ekaterinal kodus ja loomadega seotud lood toetavad igapäevastes tegemistes tüdrukut, keda huvikoolis nimetatakse õrnalt kiisuks (venekeelne котёнок, mille helipilt meenutab lapse nime Katja). 

Millest on tehtud väikesed tüdrukud? Just, suhkrust ja jahust ja maasikavahust. Juttu tuli ka lemmikmagustoitudest.  Šokolaaditordist rääkis Ekaterina kõige pikemalt. 

Esmakohtumisel avatud ja põnevil Ekaterina mainis, kui väga ta ootab oma sünnipäeva novembrikuus. Nii tekkiski mõte täita tüdruku unistused just sünnipäeval. See päev on väga eriline nii Ekaterinale kui kogu tema perele veel seetõttu, et ühel ja samal päeval on sündinud Ekaterina ja tema kaksikvend Vanja. Otsustasime üllatada neid mõlemaid.  

Õnne soovime teil!

Sünnipäev! 

Ekaterina pidas oma sõpradega kohvikus sünnipäeva, kui üllatuskülalistena ilmusid peole Unistuste Päeva vabatahtlikud. Oh seda rõõmu! Külalised tõid Katjale suure ilusa lillekimbu ja LOL tordi, mis sobis ideaalselt peo teemaga. Kaksikutele kingiti Enchantimals nukk, pehme jänkuga ning vahva rebasega padi SleepAngelilt, et uni veelgi magusam oleks ning LEGO komplekt “Piraadilaeva seiklused”.  

„Ma olen sellest lasteaias unistanud,“ võttis Ekaterina vastu oma uue nukkudepere liikme.  

„Oi, millised loomad!“ hüüdis Ekaterina,  kui sai padja tüdruk-jänkuga.  

Ja nüüd jääb veel oodata seda õiget unistuste päeva… 

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee