Teadusteater Tartus ja Tallinnas

Vabatahtlikud

Tartu projektijuht Irma Tubli ja vabatahtlikud Carolin Kuuskmäe, Riina Laanemets, Ada Konsa, Maiki Linder, Tallinna vabatahtlikud Teele Kants, Helen Sorokin, Kaari Lainevool, Aljona Šatalova, Darja Basnina ja Liis Leuska.

Continue Teadusteater Tartus ja Tallinnas

Taaskord rõõmustasime sõjapõgenikest Ukraina lapsi Tartust ja Tallinnas ning seekord avanes peredel võimalus jälgida põnevat teadusteatrit, mis aitas tähelepanu muremõtetest eemale viia.

Teadusteatris tehti erinevaid katseid, kus oli nii tossu, vahtu, auru kui mulle. Kõik tekitas parajalt elevust ning lastele meeldis eriti rallihäält tegev õhupall, laavalamp ja see, kui sai ka ise käed külge panna. Katseklaasis valmistati erinevate vedelike ning värvidega Ukraina ja Eesti lippe.

Väga populaarseks osutusid vesitattood. Kõik tahtsid endale vähemalt kahte ning see soov ka täitus. Lisaks meisterdati unenäopüüdjaid, kaarte ning makaronidest ehteid ja eriti tore, et mitmed emad ja vanaemad olid samuti kohal ning tegid kõik asjad lastega kaasa. Põhivärvideks ikka kollane ja helesinine.

Kõik jäid üritustega väga rahule – lapsed, emad, vanaemad ja vabatahtlikud.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee