Ukraina ja Eesti laste ühisüritused Tartus

Toetajad ja koostööpartnerid

Ene Laadi, Saarde Käsitöökeskus, FunBowling, Batuudikeskus UP

Vabatahtlikud

projektijuht Maila Lubi, Alisa Lillemets ja Anna Vyaznikova.

Continue Ukraina ja Eesti laste ühisüritused Tartus

Alates märtsist on Minu Unistuste Päev korraldanud meeleolukaid üritusi ka Ukraina lastele, et pakkuda neile häid elamusi ning aidata uue keskkonnaga kohaneda. Ühtlasi tekkis mõte organiseerida vahvaid ühisüritusi Tartus elavatele Ukraina ja Eesti lastele, et omavahel sõbruneda ning vestluskaaslasi leida.

Perede huvi ühisürituste vastu oli suur ning ületas kõik ootused. Jaanieelsel nädalal saadi kokku Tartu FunBowlingus, et veeta üks mõnus ja mänguline pärastlõuna. Planeeritud kaks tundi möödusid laste arvates liiga kiiresti. Nii mitmegi lapse jaoks oli tegemist elu esimese bowlingu-ga. Erilise elamuse osaliseks sai sünnipäevalaps Kirill, keda lisaks toredasti veedetud päevale  peeti meeles kingitusega.

Teine ühisüritus toimus Tartu Batuudikeskuses UP. Mitme lapse taaskohtumise rõõm oli nägudelt näha. Ehkki seekord oli võimalus koos aega veeta pisut enam, möödus ka see liiga kiiresti ning endiselt jäi õhku soov, et kindlasti tuleks veel ühiselt midagi ette võtta.

Ka mitmed Eesti ja Ukraina emad on leidnud endale toredaid vestluskaaslasi ning välja on kujunenud toetav sõpruskond. Kahest ühisüritustest võttis osa 61 last koos vanematega, neist 44 olid ukrainlased.

Kiidusõnad meie koostööpartnerile Maila Lubile, tänu kellele selline vahva mõte teoks sai. Tänu ka Alisa Lillemetsale ja Anna Vyaznikovale, kes ürituste õnnestumisele kaasa aitasid.

Suur tänu Ene Laadile ja Saarde Käsitöökeskusele, et annetasite oma käsitööd heategevuseks ning FunBowlingule ning Batuudikeskus UP-le vahvate elamuste eest!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee