Ükssarvik külastas lastehaiglat

Toetajad ja koostööpartnerid

Ma armastan aidata, Tallinna Lastehaigla, Merros Stuudio ja Merli Hirbaum

 

Continue Ükssarvik külastas lastehaiglat

Õhus on tunda midagi müstilist ‒ lastehaiglasse on lastele külla tulnud Ükssarvik.

Kõik on nii teistmoodi! Iga kostümeeritud tegelaskujuga kaasneb ka kindel karakter. Ükssarvikuna laste ja vanemate ette astudes on tunda tõelist rahu. Võluväel aeg justkui peatub ja ükssarvik veedab kiirustamata laste juures palatites aega. 

Muinasjutulisel tegelasel oli kaasas maskid, mille iga laps sai oma soovi järgi ära kaunistada. Käeline tegevus sisustab suuresti haiglas olevate laste aega. Ükssarviku maski kaunistamine säravate kivikeste, lilleliste kleepsudega oli ainult üks osa koos veedetud ajast. Üheskoos mängisime ka teisi mänge, mis silmad särama panid. Tähelepanuta ei jäänud keegi, kaasatud said ka teismelised, kes esimese hooga väikest kohmetust tundsid ükssarvikuga kohtumise ees. 

Mänguhommik Tallinna Lastehaiglas on saanud uue tähenduse! Haiglaravil viibivad lapsed on rõõmsad ja üllatunud kui neid külastavad erinevad muinasjututegelased. Seal samas on emad ja isad, kellega jutuajamine ravi kulgemisest on nende jaoks olulise tähtsusega.

„Mina, ükskõik, mis kostüümi ma ka ei kannaks, avan oma südame ja kuulan kõigi lood, kes seda jagada soovivad. Koos on kergem! Te olete vaprad ja imetlen teie tööd!” ütles Ükssarvik ka arstidele ja õdedele.

„Ootan juba uut kohtumist, mul on vastutusrikas ülesanne ja kõik saab võimalikuks tänu Minu Unistuste Päevale, Tallinna Lastehaiglale ja toetajatele. Aitäh teile,“ lisas Ükssarvik.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee