Ükssarvik Säde külastas lastehaiglat

Toetajad ja koostööpartnerid

Kaubamaja (rahaline toetaja), Tallinna lastehaigla, lastepeod.ee, Margit Järvoja

Continue Ükssarvik Säde külastas lastehaiglat

Tallinna Lastehaiglas kappas taaskord ringi ükssarvik Säde. Seekordne külaskäik kujunes tõeliselt rõõmsaks üllatuseks, kuna lapsi oli palatites kordades vähem kui tema viimasel visiidil. Sädet tegi see niivõrd õnnelikuks, sest mida tühjemad on haiglapalatid, seda rohkem on terveid lapsi.

Eriti imeline oli tema jaoks see, et üks eriti armas neiu, kes oli 4 nädalat olnud intensiivpalatis ja ühtekokku haiglas juba 6 nädalat, oli lõpuks saanud tavapalatisse. Säde nii väga loodab ja soovib neiule kiiret paranemist ning et ta juba varsti koju pääseks, sest pole miskit paremat kui oma kodu. Ükssarvik soovis neiule ja tema toredale emale kogu südamest jõudu ja jaksu ning kiiret koju jõudmist!

Haiglakülastuse jaoks oli Sädel kaasa võetud “Perutava ükssarviku” mäng, mida üheskoos mängiti. Lapsed said kingituseks õhupallist voolitud lille, samuti nutikuse paberilehe, mida hiljem lahendada. Kõikidel lastel on nüüd ka vahvad ükssarviku nimed.

Säde rõõmustas väga, nähes, et sai nende pisikeste, vaprate tegelaste südamesse tuua taaskord rõõmu. Iga korraga veendub ta  üha enam, et need imetlusväärsed lapsed ongi tõelised kangelased.

Säde tänas kõiki lapsi, kiitis neid nende vapruse eest ja soovis kõikidele kiiret paranemist!

“Oeh, milline imeline päev see oli! Järgmisel korral võiksime juba kuskil mujal kohtuda!” mõtiskles Säde, kui sammud lastehaiglast välja seadis.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee