Unistuste kohvik Peetri kodukohvikutepäeval

Vabatahtlikud

projektijuhid Reelika Paart ja Janika Roosimäe, Aljona Šatalova, Liisbeth Lillo, Marina Parts, Teele Kants, Aivi Vaga, Oksana Muraškina, Grete-Liis Lepp, Kristiina Gabor-Mägi, Marianne Eiland ja keeletoimetaja Elge Lind

Continue Unistuste kohvik Peetri kodukohvikutepäeval

Hea tegu teeb kõigile head

Mõningate asjadega on juba nii, et on parem, kui need ei muutu. Nii on ka meie heategevusliku unistuste kohvikuga, mis toimus juba kolmandat korda Tiina ja tema pere hoovis Peetris, Väike-Vägeva teel. Taaskord alustasime ettevalmistustega eelmisel päeval ning appi tulid ka kõik lähedalasuvad toredad naabrid. Aitäh!

Kohviku avasime pühapäeval juba kell 10, seega oli eriti mõnus tulla kohe virgutavale hommikusöögile ja kohvile. Soolased pirukad, quiche`id, võikud, juusturullid, kringlid, ekleerid, saiakesed, pulgakoogid, sõõrikud, maasikad, tassikoogid, minikoogid, jäätis, küpsised, datlid – see nimekiri võiks veel jätkuda ja jätkuda, sest meil oli 30 imelist koostööpartnerit, kes aitasid meie kohvikulauda hõrgutistega katta. Imemaitsvat kohvielamust pakkus taaskord meie hea sõber ja koostööpartner Coffee People. Tore oli kuulda külastajate tagasisidet, kuidas meie müügitoodete kvaliteet ja rikkalikkus on aastatega kuulsust kogunud. Mitmed inimesed olid spetsiaalselt oma karbid kaasa võtnud, et head ja paremat kojugi viia.

Iga korraliku kohviku lahutamatuks osaks on kahtlemata Minu Unistuste Päeva legendaarne õnneloos, kus iga loos võidab! Auhinnad olid taaskord nii põnevad, et mitmed lapsed ja täiskasvanud ei suutnud vastu panna kiusatusele proovida õnne lausa mitmel korral. Sel aastal oli loosi peaauhinnaks vabalt valitud Škoda nädalavahetus, lahke panus Rohe Auto poolt. Meie toetajate hulka kuulusid ka mitmed teised vinged ettevõtted, kes kõik andsid oma panuse meie õnneloosi.

Suur rõõm oli taaskord näha, kui palju inimesi ja ettevõtteid on valmis toetama heategevuslikke eesmärke ning üheskoos hea asja eest seisma. Kogusime kohviku, õnneloosi ja meenete müügiga fondile tulu 3002 eurot. Sügavalt südamlik tänu kõigile vabatahtlikele, toetajatele ning kohviku külastajatele!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee