Vesse unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

DUO MEDIA NETWORKS OÜ – Saade “Reede ÕHTU!”, saate võitja Saskia Alusalu, Peeter Pihel, Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar annetus koostöös Vivatbetiga (rahaline toetaja), Anni Arro stuudio, Jana Guzanova,

Vabatahtlikud

projektijuht Aljona Šatalova, Käroliis Lutsar, Terje Vaino, Liisbeth Lillo, keeletoimeja Elge Lind

Continue Vesse unistuste päev

Kõik soovid said täidetud

Vessega esmakordselt kohtudes mõistsime, et see laps pole suu peale kukkunud, hobid ja soovid tegi poiss meile ise selgeks. Vessele meeldib õues sõpradega mängimine, üllatused, Nerfi püssid ja kokkamine. Enda sõnul oskab poiss vaid muna praadida, aga tulihingelise Masterchefi fännina sooviks osata enamat. 

Teistmoodi alanud laupäev

Üks tavaline laupäeva hommik novembris pakkus Vessele üllatuse – maja ette olid end seadnud tema parim sõber, vabatahtlikud õhupallidega, fotograaf ja uhke Porsche Taycan. Poiss ei osanud kahtlustadagi, et ees on unistuste täitumise päev. Kui imestamised imestatud, paigutati lapsed mugavalt autosse ja võeti suund Tallinna poole, vastu järgmistele üllatustele.

Põgenemistoas 

Viisime Vesse iNGAME’i spioonilaste põgenemistuppa. See oli poisile uus elamus. Alguses veidi hirmus, kuid mõistatuste lahti hargnedes, kui hakkasid põnevad koodid ja võtmed välja ilmuma, läks poistel huvitavaks. Mõistatust me küll ei lahendanud, aga sellest pole hullu. Soov kunagi hiljem tagasi tulla aga jäi. Vesse sai preemiaks vabatahtlikelt 20 euro väärtuses Robux`i virtuaalraha, et Robloxi mängus midagi endale soetada.

Pildistamine ja kulinaaria meistriklass

Põgenemistoa emotsioonilaengu lainel suundusime koos fotograaf Mairitiga Noblessnerisse, kus Vesse jäädvustas lahedaid pilte sõbra ja perega. Seejärel seadsime sammud Anni Arro stuudio poole, kus vabatahtlikud juba kingitusega ootasid. Kingikotist avastas poiss kokamütsi ning põlle, millele oli kirjutatud Masterchef Vesse. See oli heaks vihjeks edasise osas. Stuudiosse sisenedes ootasid Vesset Masterchefi saate I hooaja võitja Jana koos Aini, Katrini, Pireti, Jarno ja Markoga. Nad olid kõik kohale tulnud selleks, et Vessega koos süüa teha ning poisile kokandusnippe õpetada.

Üheskoos valmistatud toitude valik oli rikkalik ja kulinaaria absoluutne meistriklass – kaks suurepärast pastat (Jarno kanapasta ja Jana carbonara), Pireti maailma parim mannavaht ja Aini oreo jäätis, mis viis keele alla. Kõige lõpetuseks lõid nii laste kui ka täiskasvanute silmad särama Katrini uhke vulkaanitordi peale, mis suitses ja meenutas tuld purskavat mäge, pakkudes ühtlasi imelist maitseelamust. 

Ikka kingitused ka

See sünergia, mis ruumis valitses, ning huumor, mis päeva õhtusse kandis, oli nii meeldiv, et kurb oli lahkuda. Päeva lõpetuseks kinkisime Vessele ja ta perele H2O veekeskuse kinkekaardi ja otse loomulikult ei saa üks tõeline Nerfi fänn lahkuda ilma Nerf Ultra püssita, millest poiss oli juba ammu-ammu unistanud! 

Et oleks kohe olemas ka füüsilisel kujul fotojäädvustus toredast päevast, ilmutasime Vessele mälestuseks mõned pildid tema unistuste päevast. 

Päev oli märkamatult õhtusse veerenud ning oli aeg sõidutada pere koju tagasi. Tagasiteel küsis Vesse, kas auto võiks panna sportrežiimi peale. No muidugi võis. Muuseas, sama autoga peaks sõitma ka kuulus kokk ja Masterchefi üks kohtunikke Orm Oja. 

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee