Back button

Unistuste Päeva „Aasta vabatahtlik 2022“ on Grete-Liis Lepp

Nädalavahetusel toimus Minu Unistuste Päeva vabatahtlike tänuüritus, kus tunnustati fondi ajaannetajaid. Eelnevalt toimunud vabatahtlike hääletusel kuulutati sündmusel välja mitmeid individuaalseid ja meeskondlike tunnustusi. Neist magusaima, „Aasta vabatahtlik 2022“ tunnustuse, pälvis teist aastat järjest ülekaaluka häältesaagiga fondi pikaaegne vabatahtlik Grete-Liis Lepp.

„Tänan südamest kõiki, kes oma hääle minu poolt andsid ning pidasid mind „Aasta vabatahtlik 2022“ tiitli vääriliseks! Fondiga liitudes soovisin täita võimalikult paljude unistajate südamesoove. Kõik unistused on olnud väga vahvad- olgu selleks siis trammipesu, kohtumine ükssarvikuga või oma lemmik staariga, perega koos üks mõnus spa-külastus, mõne ägeda peakokaga ühine kokkamine või ükskõik, mis muu südamesoov – iga unistus on eriline! Olen siiralt tänulik kõikidele unistajatele, kes on jaganud minuga oma unistusi ja muidugi kõikidele koostööpartneritele, kes vaatamata ärevatele aegadele on meiega alati kaasa tulnud. Kõik need särasilmsed vabatahtlikud Minu Unistuste Päevas vääriksid seda tiitlit. Nendega koos unistusi täita on äärmiselt südantsoojendav. Võib öelda, et fondist on saanud minu teine perekond, kellega olen väga tihedalt kokku kasvanud,“ sõnab Grete-Liis. Uurisime Grete-Liisilt, et mis on see saladus, kuidas tiitel jälle temani jõudis ning sellepeale vastas ta, et mingit saladust ei olegi- ole lihtsalt sina ise!

“Aasta vabatahtlik 2022” Grete-Liis Lepp ja fondi tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi

Lisaks andsime välja mitmeid individuaalseid ja meeskondlike tunnustusi, mille eesmärk on leida igast tiimist inimesed, kes on aasta jooksul olnud eeskujuks, ulatanud oma abikäe või näidanud üles pühendumust ja sihikindlust unistuste sündmuste elluviimisel. Valida välja meeskondlikud sündmused, mis aitasid tõsta Minu Unistuste Päeva avalikku tuntust ning koguda annetusi unistuste täitmiseks.

INDIVIDUAALSED TUNNUSTUSED

„Parim ideede generaator“

Annika Jenkins, Triinu Teesalu-Enok, Svetlana Kolkanen, Liina Arumägi, Kati Siilbek.

„Aasta tegija“

Irma Tubli, Aljona Šatalova, Reelika Paart, Kati Siilbek.

„Aasta projektijuht“

Anu Ozolit, Tatjana Tarassenko, Svetlana Kolkanen, Maiki Linder, Eigo Tambik.

„Teema ära!“

Grete-Liis Lepp, Teele Kants, Evelin Tatter, Riina Laanemets, Mari-Liis Kallikorm.

Lisaks täitus möödunud aastal mitmetel fondi vabatahtlikel juba viies tegevusaasta Minu Unistuste Päevas.

„5+ vabatahtlik“

Mädleen Mustonen, Janika Roosimäe, Anneli Truhanov, Svetlana Kolkanen, Triinu Teesalu-Enok, Erle Sepp, Liina Arumägi, Mari-Liis Männik, Kaari Põlder, Kaisa Saarmann, Kertti-Airin Pärli, Ken Tiivel, Marianne Eiland, Aljona Šatalova, Ada Konsa, Maria Jeskova ja Eigo Tambik.

Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud tänuüritusel

MEESKONDLIKUD TUNNUSTUSED PÄLVISID:

„Aasta tegu“- „Unistuste kohvik“ Karlova kohvikute päeval ja Carmen Sofia Kivi raamatu „Unistuste Päev“ esmaesitlus.

Karlova kohvikute päev on Lõuna-Eesti tiimi aasta tippsündmus, kus möödunud aastal oli esindatud kogu tiimi vabatahtlikud ning kohal olid mitmed pered ja toetajad, külalistest rääkimata. Ühiselt koguti heategevuskohvikuga rekordilised 5875 eurot! Lisaks toimus kohvikus  unistuste päeva lapse, Carmen Sofia Kivi, raamatu „Unistuste Päev“ esmaesitlus. Fondi ajaloos on see esmakordne, kui aitasime ellu viia niivõrd omanäolise unistuse ning kinkisime päris oma raamatuga tiivad noorele kirjanikule.

Projektimeeskond: Lõuna-Eesti tiim

“Aasta tegu 2022” tunnustuse pälvis Lõuna-Eesti tiim

„Aasta koostööprojekt“- Sportlik perepäev Audentese spordihallis

Aasta suurim sündmus unistuste päeva lastele ja nende peredele, millest võttis osa 200+ osalejat, kuhu panustas fondiüleselt 23 vabatahtlikku ning suurel hulgal koostööpartnereid ja toetajaid. Peaesinejaks oli suur laste lemmik nublu koos Gameboy Tetrisega.

Projektijuhid: Teele Kants, Marianne Rand, Grete-Liis Lepp

„Aasta fundraisingu projekt“- „Unistuste kohvik“ Peetri kohvikute päeval

Grete-Liisi Põhja-Eesti tiimi eestvedamisel ellu kutsutud fundraisingu projekt- heategevuslik kohvik, õnneloos ja meenete müük. Päevale aitas meeleolu luua Märten Männiste kontsert. Heategevusliku kohvikuga koguti 2900 € haigete laste unistuste elluviimiseks.

Projektijuhid: Grete-Liis Lepp, Teele Kants, Marianne Rand

„Aasta meeskond“- Minu Unistuste Päeva tegevuskaartide projektitiim

Idee autor ja projektijuht Kati Siilbek, Teele Kants, Kedi Välba, Moonika Teas ja Mari Skuin.

“Aasta meeskond 2022”- HMUP tegevuskaartide projektitiim. Vasakult: Teele Kants, idee autor Kati Siilbek, Kristiina Gabor-Mägi, Kedi Välba

Palju-palju õnne tunnustuste saajatele ning suur aitäh kogu fondi pühendunud meeskonnale, kellega koostöös saavad tiivad ka kõige lennukamad unistused! Unistus teeb imet!

Aitäh toetajatele, kes aitasid väikese meenega vabatahtlikke meeles pidada KUMA Design, Lumilill, SPLÄSH, True Gum ja Fruuti ning Aitan Eestit MTÜ, kelle toetusel saime tänuürituse läbi viia!

Liitu meie uudiskirjaga