Back button

Vabatahtlike projektijuhtimise koolitus „Heast suurepäraseks projektijuhiks“ vol 3

Kevadel toimus järjekordne projektijuhtimise alane koolitus, kus osalesid meie head vabatahtlikud. Koolitus oli pühendatud teadmiste jagamisele, kogemuste vahetamisele ja praktiliste oskuste lihvimisele.


Koolitus keskendus meie unistuste päeva protsessile, arutledes selle üle, kuidas korraldada meeldejääv sündmus unistuste päeva lapsele ja millele tähelepanu pöörata. Koolitusel osalesid erinevate tiimide vabatahtlikud, kes jagunesid gruppidesse. Iga grupp sai kindla teema, mille nad ettevalmistasid teistele tutvustamiseks ja seejärel toimus arutelu. Vabatahtlikud jagasid oma kogemusi ja õppetunde erinevates väljakutsetest ja samuti arutasid, kuidas hoida meeskonna vaimu kõrgel isegi siis, kui asjad ei lähe alati plaanipäraselt. Lisaks vaatasime üle ka, mis on perepäeva korraldamise eripärad. Fondi tegevjuht rääkis sellest, kuidas meeskonna omavahelist tagasiside anda, kuidas rääkida keerulistemast olukordadest ning kuidas tänada oma meeskonda ja koostööpartnereid.


Koolitust juhtisid meie enda kogenud projektijuhid Teele Kants ja Grete-Liis Lepp.


Suur aitäh Tallink Spa & Conference Hotell, et võõrustasite meid. Aitäh kõikidele vabatahtlikele, kes osalesid koolitusel ja jagasid enda kogemust. Koos õpime, kasvame ja areneme paremateks sündmuste korraldajateks, kes suudavad juhtida unistuste päevi „heast suurepäraseks“.

Liitu meie uudiskirjaga