Back button

Women´secret on osa muinasjuttude loomisest.

Neljandat aastat kogus women´secret Eesti “Maagilise Jõulubutiigi” üritusega 710 eurot, et meie imede inglid saaksid täita mõne armsa lapse unistuse, kus laps saaks olla oma muinasjutu peategelane.

No küll on ikka ilusasti öeldud! 😊 Aitäh, armas women´secret Eesti pere, et olete meie püsitoetaja ja kingite raskelt haigetele lastele võimaluse olla osa muinasjutust ja imedest.  

Women´secret Baltikumi bränd manager Laura Erin kirjutab: “Neli aastat tagasi asus women’secret Eesti oma kauplustes korraldama „Maagiline Jõulubutiik“ nimelist üritust, kus klientidele tutvustatakse jõuluhooaja tooteid ja kingiideid. Kuna jõuluaeg on ikkagi imede ja headuse aeg, siis sündis soov siduda Jõulubutiik heategevusega.”

KarKat Fashion OÜ töötajad pakkusid välja heategevusprojekte, mida toetada ja hääletuse tulemusena osutus ülekaalukaks võitjaks „Minu Unistuste Päev“. Sellest sai alguse juba neli aastat kestev hinge kosutav koostöö, kus women´secret koos oma kallite klientidega annavad oma südamliku panuse väikeste imede sündimisele.

Women´secret paneb iga naise tundma end ilusana iga päev ja iga hetk! Hispaanias 1993. aastal naiste poolt ja naistele loodud women’secret on tuntud pesu, öö- ning koduriiete kaubamärk. Tooteid iseloomustab nooruslikkus, mängulisus, romantilisus, mugavus, kvaliteetsete materjalide kasutus ning ostjasõbralik hinnaklass.

Liitu meie uudiskirjaga