Minu unistuste päev

Mihhaili unistuste päev

Mihhail käis oma unistuste päeval limusiiniga sõitmas ja sai omale uue sõbra. :)

Mihhail on tõsine ja viisakas poiss. Tema suureks unistuseks oli Türgis reisimine, et seal palju ujuda. Samuti meeldivad noormehele väga koerad, aga praegu ei ole võimalik neid kodus pidada. Veel unistas poiss limusiiniga sõitmisest koos oma parima sõbraga.

Päeva planeerimisel sai selgeks, et Türgi jääb sel korral kaugeks, kuid saadame poisi spaasse, kus ta saab oma pere ja parima sõbraga vahvalt aega veeta, ujuda ja puhata.

Kui unistuste päev lõpuks kätte jõudis, sõitis Mihhail koos oma pere ja parima sõbraga suures valges limusiinis läbi linna. Peatusime vahepeal mere ääres, et nii limusiinis sees kui ka väljas pilte teha. Autojuht lasi noormehel istuda natuke ka limusiini rooli taga, mis tõi poisile naeratuse suule.

Jõudes Viimsi Spaasse oli kõigi tuju juba väga lõbus. Kohapeal oli perekonnale valmistatud ette hubane ruum. Peale spaa külastust astus perekond läbi mängutoast, kus ootas ees Mihhaili jäätiseüllatus. Vahva päeva lõpetas perega kinoskäik.

Usume küll, et pärast sellist päeva oli poisi uni magus :)

Sellega, aga ei olnud tegevused kaugeltki lõppenud. Unistuste päeva teiseks osaks oli teraapiakoer Danielaga kohtumine Eesti Vabaõhumuuseumis. Kui Mihhail kohtus kuldse retriiveriga oli ta esialgu karm. Oli tunne, et koer jalutab poissi, mitte vastupidi. :) Aga aja möödudes said poiss ja koer suurteks sõpradeks ning õigepea nad jooksid ja mängisid koos. Koera omanik näitas, kuidas Daniela täidab käske ja teeb trikke. Mihhail oli nii õnnelik, kui koer täitis just tema käske- istus, heitis pikali, andis käppa jne. Lisaks meeldis talle veel koera porganditega sööta. Jah, Daniela on eriline koer- ta armastab porgandeid.:)

Kui koer koos oma omanikuga lahkus, jäi perel veel aega loodust nautida ja omavahel juttu puhuda.

VABATAHTLIKUD: Valeria Hametova, Irina Landa.


Toetajad