Minu unistuste päev

Sofija unistuste päev

Kassiteater on imeline

Sofija armastab kasse ja tema suurimaks unistuseks oli külastada kassiteatrit. Sel unistuste täitumise päeval oli ilm vihmane ja külm, kuid see ei rikkunud sooja ja mõnusat atmosfääri. Kohtusime Sofija ja tema perega vanalinnas ja seadsime sammud martsipanitoa poole.

Martsipanist kassid

Meile anti voolimiseks martsipani ja loomulikult hakkasid Sofija käe alt tulema kõigepealt kassid. Need tulid nii kaunid, et oli kahju neid ära süüa. Nii otsustaski tüdruk need hoopis suveniiriks jätta.

Sööma läksime Nikolai kohvikusse. Mis te arvate, miks? Loomulikult sellepärast, et seal on maitsvad pirukad ja seal elab märkimisväärne punane kõuts. Kahjuks polnud kassi sel korral oma tööpostil. Meie meeleolu see ei muutnud, sõime, naersime palju, lobisesime ja andsime Sofijale üle kingituse. Nagu kõik tüdrukud, armastab nukke ka Sofija. Kinkisimegi talle moodsa värvilise L.O.L. nuku ning   raamatupoe kinkekaardi, et ikka ise oleks võimalik oma lemmikraamat valida.

Kuklatševi kassiteater

Edasine jättis Sofijale kustumatu elamuse. Aeg oli minna Kuklatševi kassiteatri etendusele. Tüdruk istus teises reas, nägi kõiki artiste lähedalt ega jäänud ilma mitte kõige vähemastki. Kuklatševi esinemine oli suurepärane - kassid hüppasid, jooksid ja tegid trikke. Olime lausa vaimustuses. Kõige erilisem hetk oli siis, kui kõik pealtvaatajad lahkusid, saali saabus vaikus ja me jäime artistidega omaette. Sofija läks lavale, sai tuttavaks teatri kassidega, pildistas end koos Kuklatševiga ja kinkis talle lilled.

Tüdruk oli vaimustuses kogu päevast ja toimunud sündmustest. Tema silmad särasid ja meel oli rõõmus.

TAGASISIDE:

Täname südamest kõiki korraldajaid ja osalejaid meie lapse unistuste täitumisel. Sofija veetis imelise päeva täis toredaid muljeid ja üllatusi. Laps säras rõõmust. Aitäh kõigile unustamatu päeva eest!

VABATAHTLIKUD: Irina Landa, Aleksandra Popova, Elge Lind