Elsa lastehaiglas külas

Toetajad ja koostööpartnerid

Igavene Heategu (rahaline toetaja), Merros Stuudio ja Merli Hirbaum, Tallinna Lastehaigla

Continue Elsa lastehaiglas külas

„Olgu nii, olgu nii, mind haaranud tormituul..” kuulduvad laulusõnad haigla koridoris. Lastele on haiglasse külla läinud Elsa.

Hoolimata sellest, et lumine ja külm ilm on asendunud kevadise päikese ja soojusega, rõõmustab lumekuninganna külaskäik haiglaravil olevaid lapsi. Lumememme me seekord ei ehitanud, kuid lumepallidega saime küll mängida. Valged pallid lendasid üksteise järel kasti sisse. Isegi kui mõni pall veeres voodi alla, sai ka need hiljem täpsust proovile pannes kasti sisse visatud.

„See on nii tobe…ma tunnen end uuesti nagu lasteaias!” teatab üks teismeline armas neiu pallikesi kasti visates. „Kas see on sinu jaoks hea või halb?” uurib Elsa. „Ma ei tea, aga see teeb mind rõõmsaks…”. Tunda end haiglaravil rõõmsana on just see, mida ühe muinasjutu tegelase külaskäik võib tähendada lapse jaoks. See on hea tunne! Lapsed jutustavad erinevaid lugusid multikast ja eriti vahva on kuulda 13+ vanuses laste mälestusi. Nimelt Elsa multikas ilmus esimest korda 2013. aastal, mis tähendab, et nad olid siis alles kolme aastased.

Nüüd jagavad lapsed lugusid sellest, kuidas nende õde või vend Elsa multikat suure huviga vaatab. Lumekuninganna kingib enne lahkumist lastele vahva pildi, mille nad saavad ära värvida.  Muidugi, pildi saavad ka suured Elsa fännid, õed ja vennad, kes oma pereliiget kodus ootavad. Kiiret paranemist ja koju jõudmist kõikidele haiglaravil viibivatele lastele!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee