Emma-Nora ja Henry unistuste päev

Vabatahtlikud

projektijuhid Kristiina Gabor-Mägi ja Inga Raa ning LC11 Tallinn vabatahtlikud: Inga Raa, Pille Pets, Johanna Kristina Väät, Egerta Mändmets-Reinsberg, Merike Adamson, Liis Leini, Keiu Mändmets, Tuuli Talvik, Evelin Mäetaga.

Continue Emma-Nora ja Henry unistuste päev

Päev täis tegemisi kogu perele

Emma-Nora ja Henry unistuste päev toimus laupäeval, 14. jaanuaril. Päev algas hommikul vara, seetõttu olid lapsed vaiksevõitu, natuke unised ning teadmatuses sellest, mis ees ootab.  Põnevus hoidis nad siiski ärkvel.

Alustasime Proto avastustehasest, kus läks huvitavaks juba esimesest hetkest alates. Meid ootas Daria, kellega koos alustasime õhupalliraketi töötoast. Hiljem katsetasime veel teisigi põnevaid tegemisi, äärmiselt hariv oli see kõigile. Lõpetuseks sõime hea lõunasöögi ning olime valmis uuteks üllatusteks.

Siinkohal läksid tüdrukud tüdrukute asju ajama ja poisid poiste omi.

Poistele autod…

Henryle nimelt meeldivad Tesla autod ja nii oligi poisile imetlemiseks vastu saadetud uhke Tesla, kameeleoni värvi ja lumivalge nahksisuga. Auto oli nii äge, et isegi mööduvad inimesed jäid vaatama. Henry väikevend ei saanud sõnu suust välja ja ainus, mida ta soovis, oli selle autoga sõita. Poiste üllatusest oli osa saama tulnud ka Henry parim sõber. Nii saigi kokku lepitud, et vennad, sõber ja isa lähevad järgmisesse tegevuspaika Teslaga.

…ja tüdrukutele õmblustöö

Ema koos Emma-Noraga sõitsid aga Pirni tn 5 õmblusstuudiosse, kus neid juba oodati. Juhendaja Liisile seltsiks ja Emma-Norale meeldivaks üllatuseks oli kohale tulnud ka viimase parim sõbranna, kelle nägemine oli rõõm missugune. Koos abilistega hakati meisterdama kaisuloomi, mille lapsed olid endale ise joonistanud. Tüdrukud osutusid väga tublideks õmblejateks ning said proovida ka päris õmblusmasinaga ringikäimist. Kaisuloomad tulid välja imeilusad. Pärast pakiti need roosasse siidipaberisse ning ilusa kingikoti sisse.

Teslaga jalgpalliväljakule

Kui poisid Teslaga A le Coq Arenale jõudsid, ootas neid juba Jalgpalli Liidu suhtekorraldaja Mattias Kauk. Tema tegi põhjaliku ja ülevaatliku ekskursiooni A le Coq Arena staadionil ja siseruumides. Kohtusime Mart Poomiga, kes surus Henryl kätt, kinkis oma raamatu ja kellega sai põgusalt sporditeemadel mõtteid vahetatud. Kingituseks oli jalgpall Mart Poomi autogrammiga. Kokku saime ka Flora meeskonnaga, tegime koos pilte ning Henry sai kingituseks jalkasärgi kogu meeskonna autogrammidega. Poiss oli rõõmust sõnatu. Isegi isa näost paistis tõeline rahuolu. Aitäh Jalgpalli Liidule ja Eva Nõmmele, kes selle kohtumise aitasid korraldada.

Kell 15 läksime kõik koos sööma restorani Moon. Meid võttis vastu väga meeldiv teenindaja, saime endale privaatse ruumi pika lauaga. Toit oli imemaitsev, kõik kiitsid. Lobisesime ja tegime päevast kokkuvõtteid. Ees ootas veel Kalev Spa veekeskus. Perekond sai lõõgastuda, ujuda ja nautida koos õhtut. Koju jõudes olid kõik väsinud, aga rõõmsad.

Emma-Nora ja Henry unistuste päeva aitasid sel korral korraldada ja ellu viia Ladies Circle 11 Tallinn tegusad naised, kellega Minu Unistuste Päeval on olnud ka varem hea koostöö. Suur aitäh Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule, tänu kellele jõudsid õde-venda personaalsesse unistuste päeva programmi.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee