Hiie unistuste päev

Toetajad ja koostööpartnerid

KUMA Design (rahaline toetaja), ELDÜ, Kadi Kaurit MakeUp, Tondi Resto

Vabatahtlikud

projektijuht Aivi Vaga, Cätly Heinpõld, Kersti Puman

Continue Hiie unistuste päev

Kuidas väikestest rõõmudest saab unustamatu päev

Hiie on kaunis Pärnu neiu, kes armastab loomi ning tunneb huvi merebioloogia, eriti aga kilpkonnade vastu. Oma loomult on Hiie tagasihoidlik ning ei naudi tähelepanu keskpunktis olemist. Ka oma unistuste väljatoomisel oli Hiie napisõnaline, siiski õnnestus meil esmakohtumisel saada aimu sellest, mida Hiiele teha meeldib ja mida ta ehk suureks saades teha sooviks.

Kohvikus ja loomaaias

Hiie unistused tõid ta perega Tallinnasse ning päeva alustasime kosutava brunch´iga Cafe Lyonis. Mõnusa Prantsuse köögi nautimise kõrval sai Hiie koos oma vanema venna Otiga piiluda ka kohviku ja pagarikoja tagatubadesse, kus kokad oma igapäevatööd tutvustasid.

Seejärel suundusime Tallinna loomaaeda, kus giidi Inari juhendamisel nägime lähemalt kilpkonnade elu ning Hiie sai elus esimest korda kilpkonna ka käes hoida. Algne pelglikkus vahetus kiirelt naeratuse ja rahuloluga. Tegime ringkäigu ka vihmametsas, et vaadata sealseid loomi ning taimestikku.

Fotostuudios

Seejärel ootas Hiiet meigikunstnik Kadi-Liis Paluste, kes õpetas meikimise nippe ning tegi Hiiele ilusa fotomeigi ja kaunid lokid. Hiie unistuseks oli saada endast stuudios tehtud pildid ning selle soovi aitas meil täita Tulbi fotostuudios fotograaf Brenda. Et julgustada Hiiet veelgi enam unistama, kinkisime talle KUMA Dreamfly T-särgi, mille sõnumiks on “Unistamine annab tiivad”. Liblikatiivad seljas, sai jäädvustatud hulgaliselt pilte nii meie päeva kangelasest üksi kui ka koos perega.

Päeva võtsime kokku Tondi Restos, kus maitsva toidu kõrvale sai mõnusasti lobisetud ning tulevikuplaanegi arutatud.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee