HMUP tänuüritus Aegnal

Continue HMUP tänuüritus Aegnal

Päev täis positiivseid emotsioone ja tänutunnet

Mai viimasel nädalavahetusel seadsid Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud sammud kaunile Aegna saarele, et üheskoos ette võtta üks tore matk looduses ning avaldada tunnustust tublimatest tublimatele.

Mis võiks olla veel parem, kui veeta oma vaba päev looduse ilu nautides, värsket mere- ja metsaõhku endasse ammutades ning jalutada radadel, millest kiirgab rahu, vaikust ning heaolutunnet. Kes ei ole Aegnale veel jõudnud, siis soovitame seda teha igal juhul. Elamus on 100% garanteeritud ning tühjad patareid saavad kindlasti täis laetud!

Meie matkalisi saatis suurepärane giid Marko Amboja, kelle juhendamisel tegime pea 10. kilomeetrise ringi ümber saare, nautisime ilusaid metsaradu, merekohinat, liivarandu ja päikesepaistet. Admirali majas ootas meid kosutav lõunasöök ning päeva krooniks tänasime kõiki meie vabatahtlikke ja töötajaid ning jagasime välja suure hulga tunnustusi erinevates kategooriates, millest saab täpsema ülevaate juba uudiste sektoris.

See oli esimene kord üle poole aasta kui tekkis lõpuks võimalus oma häid vabatahtlikke silmast silma näha. Alates novembrist olime Unistuste Päevas punases stsenaariumis, mis tähendab seda, et töö küll digivahendite kaudu jätkus, kuid füüsilisi kohtumisi ei toimunud.

Päev Aegnal oli ilus ja kosutav. Oli südamlikke vestlusi, mõnusat kooskulgemist ja head energiat, mis ühendab. Väsimus oli päeva lõpuks suur aga tunne oli mega! Selle hea tunde pealt oleme valmis alustama unistuste päevade korraldamisega, mida lõpuks ometi üldine olukord soosib ja mida oleme nii kaua oodanud. Uute unistusteni!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee