Holgeri unistuste päev

Vabatahtlikud

Kertu Karu, Kadi Prants, Tuuli Tromp

Erilised tänusõnad

Madli Sokk, Vaje (Hans Noormets, Stefan Airapetjan), Tanel Lepp (HDTanel), Katherina Muhel, Team Ghost: Kristjan Klemets, Kertu Laanela

Continue Holgeri unistuste päev

Holgeri üllatusterohke unistuste päev

Holger on väga suur unistaja, mistõttu läks tema unistuste väljaselgitamine sujuvalt. Noormees unistab kiiretest ja ilusatest sportautodest ning on suur ralli fänn. Tema kõige suurem unistus on saada autojuhiload ja ise neid vingeid sportautosid juhtida, kuid sinnani on veel mõned aastad aega.

Holger on ka suur videomängude austaja ning videokanalist Youtube meeldib talle teiste mängijate mängude lindistusi vaadata. Ta jälgib hoolega kõiksugu youtubereid ja nende vloge, eriti Ameerikast pärit Logan Pauli ja Eesti vlogerit HDTanel.

Holger Hiltoni Presidendi sviidis

Holger hindab head muusikat ja tema lemmik Eesti artist on Vajé. Samuti unistab ta uhketest villadest ning võimalusest tulevikus palju reisida ja maailma avastada. Kuna Holger elab Tallinnast kaugel Lõuna-Eestis, siis jõudsime tema unistusteni Skype kõne teel, mis toimis ideaalselt. Päeva organiseerisime mitmete tema lemmiktegevustega, kuid kogu päev jäi siiski Holgerile üllatuseks. Noormehe unistuste päev sai alguse juba sellele eelneval õhtul Tallinnas Hiltoni hotellis. Majutasime ta koos ema ja vanaemaga uhkesse Presidendi sviiti, kus neile avanes maagiline vaade ja kus nad said nautida lõõgastavat spaad.

Adrenaliin ja magusad maitsed

Järgmine päev, mis oli ühtlasi Holgeri 14. sünnipäev, algas Audi R8-ga Laitse rallipargi suunas kihutades. Seal tutvus ta kõigepealt Team Ghost driftimeeskonna võistlusautoga. Kristjan Klemets koos teiste tiimiliikmetega andis autost ja kogu võistluse olemusest väga hea ülevaate. Hiljem viis Kristjan Holgeri driftima, mida unistuste päeva kangelane tohutult nautis. Holgerit üllatas hommikul ka tema lemmikvloger HDTanel, kellega ta kogu elamusterohke päeva koos veetis. Peale driftimist sai Holger lasketiirus õhkrelvadest lasta ning Telliskivi linnaku südames oivalist La Muu jäätist nautida. Päeva viimane osa toimus Lootsi tänaval Toiduakadeemias, kus me kõik koos käsitööburgereid valmistasime. Seal ootas taas Holgerit tore üllatus – meiega liitus tema lemmikbänd Vajé. Valmistasime koos süüa, laulsime ja tantsisime ning tähistasime Holgeri sünnipäeva imemaitsva šokolaaditordiga. Holgeri ja tema pereliikmete emotsioonid olid äärmiselt positiivsed ja üllatusi täis päev meeldis ootuspäraselt kõigile.

Video: HDTanel

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee