Kodukohvik “Unistuste hommik”

Toetajad

Kohvik: Andre Hanimägi, Annaliisa Raidjõe, Annika Apart, Gerda Markus, Karin Saaliste, Kristin Treier, Kaire Villmäe, Marleen Heldemeel, Caro Kristiine Kallas, Tiina Loorits, Sirje Tamme,  ŠKODA Tallinn, unistuste päeva laps Iiris, Meida küpsised

Õnneloos: Eesti Loodusmuuseum, Eesti Noorsooteater, KUMU, Lumilill küünlad, Eesti Vabaõhumuuseum, Rademar, Balsnack, Vitiron vitamiinid, Napsie, Mayeri Eesti, Ingella, Tallinna loomaaed, Salvest, Plumme Beauty OÜ, Kristallihaldjad, Karupoeg Puhh, Elli küünlad, HENKEL, Black Poppy, Triinu Mölter

Vabatahtlikud

Grete-Liis Lepp ja Marianne Rand (projektijuhid), Aljona Šatalova, Evelin Tatter, Brita Salundi, Silvia Jänes, Janika Roosimäe, Teele Kants, Anneli Truhanov, Helen Nurmsoo, Ave Pilt, Kristiina Gabor-Mägi, Margus Kivisaar, Elge Lind (keeletoimetaja)

Continue Kodukohvik “Unistuste hommik”

Minu Unistuste Päev Peetri kodukohvikute päeval

Me kõik unistame pühapäevahommikutest, kus saame rahulikult ärgata, avada akna, nautida imeliselt kaunist päikeselist hommikut. Seejärel haarata imemaitsva kohvi ja sinna kõrvale ühe eriliselt mõnusa ampsu. Just selline augustikuu viimane pühapäevahommik ootas kõiki Peetris kodukohvikute päeval, kui külalistele avas omad uksed Minu Unistuste Päeva heategevuslik kohvik “Unistuste hommik”.

Meie kohvikulett oli täis ülihästi lõhnavaid hõrgutisi – suussulavaid kaneeli- ja kardemonisaiu, mis olid tulnud otse ahjust, soolaseid ja magusaid kringleid, peedi-kitsejuustu- ja viineripirukaid, erinevaid muffineid, pulga- ning tassikooke, profitroole, isegi torte ja mida kõike veel! Erinevaid imemaitsvaid kohvisid pakkus taaskord meie hea sõber Coffee People. Kõikjal hõljus imeline magus lõhn, mis tuli meie vabatahtliku Silvia käe all valminud krõbedatest vanakoolivahvlitest. Viimased osutusid ülimalt populaarseteks – lihtsate asjade võlu! Kohal oli mojito– baar, mille valikust leidis alkoholivabasid kokteile. Nii mõnigi avastas sealt endale uue lemmiku. Ka magusamaiad herilased oli hea lõhna ninna saanud ja lendasid meie kohvikut uudistama. Eks nad natuke tüütud olid, aga katsusime sõbralikult üheskoos hakkama saada. Väga suure tähelepanu sai ka meie heategevuslik õnneloos, kus iga loos võitis ja auhinnad olid nii ägedad ja erinevad, et mõned lapsed ja ka suured käisid lausa mitu korda kätt proovimas.

Pulgakoogid Suhkrususlikult

Aga tegelikult oli meil väga palju toredaid suuri ja väikeseid külalisi. Nii mõnigi jõudis teist korda meie kohvikusse tagasi ning ostis järgmisteks päevadeks head ja paremat koju, sest nii rikkaliku toodete valikuga kohvikus käimist ei mäleta me isegi. Tänu toredatele külalistele, kes meid Peetris üles leidsid ning meie heategevuslikku kohvikut külastasid, õnnestus meil kokku koguda lausa 2388 eurot! Suur-suur aitäh ka meie vingetele toetajatele, kodukokkadele ja vabatahtlikele, kes aitasid kaasa meie kodukohviku ja õnneloosi õnnestumisele. Ja loomulikult ei saa jätta tänamata meie võõrustajat Tiina Looritsat, kes meid lahkelt oma kodus vastu võttis. Unistuste hommiku kohvik oli nii menukas ja tore, et sellest sai sujuvalt üks tore unistuste päeva kohvik! Loodame, et kohtume teiega ka järgmisel aastal!

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee