Laura unistuste päev

Vabatahtlikud

Kertti-Airin Pärli,  Liina Arumägi,  Mari-Liis Männik

Erilised tänusõnad

Karl-Erik Taukar

Continue Laura unistuste päev

Väike Laura veetis unistuste päeva koos oma iidolitega

Laura on väike häbelik Tartu tüdruk, kes armastab tohutult ”My little pony” sarja, fännab oma iidoli Karl-Erik Taukari muusikat ning elab kaasa ”Kättemaksukontori” ja ”Su nägu kõlab tuttavalt” tegelastele ja esinejatele. Talle meeldib ka väga koolis ja ujumistrennis käia. Kuna tüdrukut huvitavad keemia ja füüsika, on ta oma emaga päris mitu korda AHHAA teaduskeskust külastanud. Kui aga jutt tema lemmiksaadetele ja Karl-Erik Taukarile läks, lõid tüdruku silmad lausa särama. Tegime siit omad järeldused ja asusime Laura unistuste täitumist planeerima!

Kümme päeva enne unistuste päeva toimumist üllatasime väikest tüdrukut ”Kättemaksukontori” uue hooaja esimese osaga Cinamoni kinos, kus olid kohal ka peaosatäitjad. Üllatus oli muidugi suur ja meeldis Laurale väga! Kümme päeva hiljem, unistuste päeva hommikul sõitsime Amserv Auto ASi bussiga Tartust Tallinna. Et sõit lõbusamalt kulgeks, ootasid bussis kingitused, ning taustaks mängis otseloomulikult Taukari muusika. Laura tuju läks kohe nii heaks, kui ta leidis kingikotist ”My Little Pony” raamatu koos väikse poniga. Tallinnas läksime restorani BabyBack Ribs & BBQ ja sõime kõhud korralikult täis. Seejärel ootas tüdrukut ees põnev TV3 stuudio külastus. Maja peal suurt TV3 logo näinuna, teatas tüdruk, et nüüd on tal küll miljon või isegi kaks miljonit liblikat kõhus ning ta võib lausa plahvatada! OÜ Ruudu Produtsendid lasid Laura grimmiruumi, kus ta nägi lähedalt, kuidas ”Su nägu kõlab tuttavalt” saates osalejatest uued tegelased sünnivad. Kõik näosaate kuldse hooaja osalejad andsid Laurale ka oma autogrammi. Enne hooaja esimest salvestust sai tüdruk veel kohtunikutooligi ära proovida! Põnevust, nalja ja naeru jätkus kogu salvestuse ajaks.

Üllatuslik bussijuht

Peale salvestust sõitsime bussiga lastekohvikusse Domino, taustal ikka Taukari laulud kõlamas. Suur oli aga Laura üllatus, kui selgus, et bussi juhib tema suur iidol, Karl-Erik Taukar ise! Sellega üllatus ei piirdunud – noor laulja tuli kohvikusse kaasa, et Lauraga koos mõnusasti aega veeta.

Laura koos oma iidoliga aega veetmas

Neist said kiiresti sõbrad. Koos söödi pitsat, mängiti doominot ja lauapiljardit, naerdi ja lauldi. Kõik selle jäädvustas Fotopisik OÜ. Lisaks valmistas Meister Disain Laurale selleks eriliseks päevaks erilise albumi, kuhu tüdruk sai kohe Vahvalt Vuntsilt saadud polaroidkaameraga tehtud pildid kleepida. Taukar omakorda kinkis oma väikesele sõbrale oma autogrammiga fännisärgi ja plaadi. Dominos veedetud aeg meeldis Laurale kõige-kõige rohkem! Oli aeg Tartusse naasta. Laura, emotsioonidest tulvil, kuulas bussis väsimatult Taukari laule, millest tal kuidagi küllalt ei saanud. Sõidu tegi eriti mõnusaks Amserv Auto kingitud pleed koos kaisukaruga. Päeva lõpetuseks valmistas maitsva õhtusöögi restoran Tšehhov. Söökide ootamise ajal lõbustas Hull Teadlane seltskonda põnevate teaduskatsetega. Unistuste päevale panid punkti 15 heeliumõhupalli, lillekimp Mirtex Lilledelt ning kinkekaardid mänguasjamuuseumilt, AHHAA teaduskeskuselt ja Aura keskuselt, kuhu Laura veel läheb.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee