Meie Kristelle päkapikusussid haigetele lastele

Toetajad ja koostööpartnerid

Kristelle Disain, Aitan Eestit

Vabatahtlikud

Ave Pilt, Kristiina Gabor-Mägi

Continue Meie Kristelle päkapikusussid haigetele lastele

Sel jõulukuul on meil haiglates viibivatele lastele väga erilised kingitused, sest Unistuste Päeva laps Kristelle õmbles koos emaga suure portsu päkapikususse, et päkapikud ikka teaks, kuhu väikesed kingitused lastele poetada.

Kristelle on noor ja andekas Tartu tütarlaps, kes ise disainib ja õmbleb riideid ning vallutab Moekese moelavasid. Korraldasime kroonilist liigesehaigust põdevale tüdrukule personaalse unistuste päeva mõni aasta tagasi ning nüüd tegi Kristelle ise heateo haiglas olevate lastele.

Kristelle ema Kätlin räägib: “Oleme juba neli aastat jõulude ajal teinud päkapikusussidest kingitusi, mis tooks haigetele lastele rõõmu, sest Kristelle teab oma kogemusest kui kurb on jõulude ajal haiglas olla”

Tõeliselt armas heategu lapselt lapsele! Aitäh, kallis Kristelle, ilusa kingituse eest! Suur ports Kristelle Disaini punaseid päkapikususse rändas nädala alguses Tallinna Lastehaigla onkoloogia, pediaatria, kardioloogia, kirurgia ja neuroloogia osakondadesse. Sussi sisse oli juba poetatud väike magus üllatus ning meisterdamisvahendid. Teine ports läheb teele nädala lõpus Tartu Ülikooli Lastekliinikusse. Iga sussi peale saab värske kingituse omanik ise või lapsevanema abiga kirjutada markeriga sussiomaniku nime. Nii teab päkapikk täpselt, kellele kommi tuua.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee