Merineitsi külastas lastehaiglat

Toetajad ja koostööpartnerid

Kaubamaja (rahaline toetaja), Tallinna lastehaigla, lastepeod.ee, Margit Järvoja

Continue Merineitsi külastas lastehaiglat

Ühel kaunil teisipäeva hommikul oli kuulda Tallinna Lastehaigla ruumides vaikset merekohinat. Merineitsi Ariel koos oma truu sõbra kalakesega külastasid haiglaravil viibivaid lapsi, et jagada neile rõõmu ja luua häid emotsioone.

Ühe armsa tüdrukutirtsu silmad lõid hetkega särama, kui ta oma lemmik muinasjututegelase Arieli saabumist märkas. Ta lausa pakatas rõõmust, kui Ariel teda uksepeal tervitades ruumi sisenes. Väike neiu oli haiglasse kaasa võtnud ainult ühe oma kõige lemmikuma raamatu “Väike merineitsi” ning kui Ariel tema palatisse sisenes, oli tüdruk hetkeks lausa sõnatu.

Koos veedeti üks lõbus hommikupoolik, kus arutleti toredatel teemadel, päästeti väikeseid kalakesi haikala hammaste vahelt ning lapsed said endale ka merineitsi- ja kalatattood käele.

Õhk oli täis naeru ja lusti ning see armas koosolemise ja koostegemise aeg jättis ühe imelise mälestuse nii lastele kui merineitsile. Ariel tõdes, et koosveedetud aeg ja positiivne emotsioon on suurim väärtus, mida neile lastele anda saab.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee