Pipi Tartu Ülikooli Lastekliinikus

Vabatahtlikud

projektijuht Kertti-Airin Pärli, Irma Tubli, Riina Laanemets, Elge Lind

Continue Pipi Tartu Ülikooli Lastekliinikus

Pipiga on alati nägu nalja täis

Veebruarikuu kolmapäeval, vastlapäeva ja Eesti Vabariigi sünnipäeva vahel külastas lastekliinikut Pipi Pikksukk, kellel oli kaasas suur kohver mängude ja meisterdamiskraamiga.

Pipi oli tulnud siinsetel lastel tuju tõstma ja igasugu toredaid mänge mängima. Osalejatel tuli mängu panna nii kiirus, osavus kui teadmised. Pehmed kaisulinnud lendasid kiirelt muusika saatel käest kätte ja kui muusika vaikis, siis oli aeg üllatuspurgist endale välja tõmmata üks põnev ülesanne lahendamiseks.

Koos meisterdati paberist lennukeid, mida prooviti hiljem võistu lennutada.

Hiljem istuti suure laua taha ja asuti koos Pipiga vabariigi aastapäevaks kaarte meisterdama. Igaüks tegi endale ka paberist sini-must-valge lipu. Kaardi meisterdamise käigus selgus, et ühel lapsel on sünnipäev, mille peale Pipi kohe hoopis õnnitluskaardi valmis tegi ja pidulikult üle andis. Tema aardekirst sisaldas ka juhtumisi väikest kingitust päevakangelasele.

Külaskäigu tegid magusamaks pisikesed vastlakuklid, mida maitsva mahlaga alla loputati. Kingituseks meisterdas Pipi lastele õhupallist tegelasi. Poiste lemmikuteks olid teadagi õhupallist mõõgad.

Kõigil oli nägu nalja täis ja nii mõnigi arvas, et Pipiga koos veedetud aeg möödus liigagi kiirelt.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee