Raineri unistuste päev

Vabatahtlikud

Triinu Tapper, Reelika Paart ja Elge Lind (keeletoimetaja)

Erilised tänusõnad

Maksim Makejev, Kalle Nurme

Continue Raineri unistuste päev

Raineri mehine ja adrenaliinirohke unistuste päev

Aasta alguses võtsime ette teekonna Haapsallu, et külastada Rainerit ja tema pere ning selgitada välja noormehe südamesoovid. Kuna Rainer ise väga jutukas pole, oli meile suureks abiks tema ema, kes teadis üsna täpselt, millega tema pojal tegeleda meeldib. Vestluse käigus püüdsime aru saada, mis on see eriline tegevus, mis Raineri silma tõesti särama paneb. Selgemast selgemaks sai see, et autod on poisi suur kirg ja tema unistuste päev peaks olema igati mehine!

Tähtis päev oli planeeritud üheks veebruarikuu reedeks. Päevakangelane  sai ise sellest teada alles sama päeva hommikul, nii et teekond kodulinnast Haapsalust esimesse peatuspaika möödus ootusärevas õhkkonnas.

Adrenaliinirohke autodemaailm – LaitseRallyPark

Polnud keeruline välja mõelda, et esimeseks seikluseks tuleb sammud seada LaitseRallyParki, kus Rainer sai võimaluse sõita päris iseseisvalt ägeda BMW 3. seeria ralliautoga. Esimene ring oli meie kangelasele autoga tutvumiseks ja õige tunde kättesaamiseks. Seejärel, kindluse saavutanuna, vajutas peakangelane gaasi põhja ja võttis auto hobujõududest parima. Iseseisvate ralliringide läbimise järel oli aeg tõsiseks rallietapiks. LaitseRallyPark´i professionaalne piloot oli Raineri jaoks seadistanud tõelise võidusõiduauto ning poisi suureks rõõmuks viidi ta elu kiireimale sõidule. Pärast adrenaliinirohkeid ringe olid poisi silmad mõnusat rahulolu ja õnnetunnet täis. Viimasena üllatas aga LaitseRallyPark´i pere Rainerit ja tema venda omavahelise mõõduvõtmise võimalusega hobikardikeskuses. Selles võistluses oli kiirem küll vanem vend, kuid küllap Rainer ta peagi uuele jõukatsumisele kutsub.

Mõõduvõtt kardirajal võib alata

Närvikõdi jätkub

Tormiline päeva algus oli kõigil kõhud tühjaks teinud ja nii seadsime sammud restorani Sahver. Rainerile oli järgi tulnud sõbralik Maksim oma ägeda punase autoga, mis poisi lausa helikiirusel kohale viis. Uhked autopildid tehtud, kostitas Sahvri pere meid imemaitsva lõunasöögi ning suurepärase magustoiduga, mida kõik nautisid.

Järgmisena ootas ees Taktikalise laskmise keskus ning sissejuhatus relvade maailma. Raineri ees avanes täiesti uus maailm, kus talle anti ülevaade erinevatest relvadest, nende osadest ja laskmispõhimõtetest. Päevakangelane sai proovida laskmist nii püstolist Glock 17, õhupüssist Ruger, revolvrist, poolautomaatrelvast AR-15, kui ka vintrelvast Sig Sauer 400. Lemmikuks osutus AR-15, millega poisil ka kõige täpsemalt sihtmärki tabada õnnestus.

Lõõgastav päeva lõpp

Pärast nii seiklusrohket päeva ootas pere Tallink Spa & Conference Hotel, kus sai kogu õhtu jooksul spaamõnusid nautida ja järgmise päeva koduteeks end välja puhata. Suur oli pere üllatus, kui selgus, et ka õhtusöögi pärast pole tarvis muretseda, sest superkokad Vapianost olid spetsiaalselt meie suurele pitsasõbrale ja tema perele saatnud kuhja erinevaid pitsasid. Imetabased Vahvlihaldjad hoolitsesid pere magusavajaduse rahuldamise eest suure karbi krõbedate vahvlitega, mis kõik rahuloleva krabina saatel ära söödud sai.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee