Saaremaa perepäev

Saaremaa perepäev

Vabatahtlikud

Projektijuht Kedi Välba, Annika Jenkins, Erle Uus, Kertu Vapper, Piret Juht, Ave Pilt, Kristi Kirss

Continue Saaremaa perepäev

Erivajadustega laste perepäev Tehumardi Puhkekeskuses

Saaremaa perepäev on väga oodatud sündmus. Tehumardi Puhkekeskuses kogunesid peale aastast pausi taaskord erivajadustega laste pered, et üheskoos üks vahva suvepidu maha pidada. 

Pered võttis juba tuttavaks saanud ja hubases Tehumardi Puhkekeskuses vastu Mesilane Zumm, kes kogu päeva jooksul rõõmsalt perede ümber sumises, lastega mängis ning õpetas, kuidas meisterdada väikeseid purjekaid. Laste suur lemmik oli muusikateraapia töötuba, mida viis läbi kohalik muusikaterapeut Kerli Remmelgas, kes oli kaasa toonud hulga huvitavaid ja eksootilisi pille.

Unenäopüüdjad ja hiigelmullid

Erinevates töötubades sai veel valmistada unenäopüüdjaid ja rinnamärke ning teha T-särkidele grafitit. Samal ajal, kui lapsed töötubades toimetasid, oli lapsevanematel võimalus nautida lõõgastavat õlavöötmemassaaži. Minni Hobutegevusest tulid külla poni ja hobune, kellele oli võimalus pai teha ja nendega sõita. Päevalt ei puudunud ka hiigelmullid, mille puhumises proovisid kätt nii suured kui ka väikesed. 

Maitsev kõhutäis ja kingitused

Loomulikult olid Saaremaalt kohal ka iga-aastased laste lemmikud Hiie ja näomaalingud ja Tiina koos imemaitsvate pannkookidega. Toidulaualt ei puudunud ka Fresh Kohviku smuutid, Saare Selveri köögi soolased palad ja Vahvlihaldjate vahvlid, mis on iga lapse ja täiskasvanu lemmikud. Päeva lõppedes said kõik lapsed kaasa töötubades valmistatud meened ning väikesed kingikotid. 

Kuna pilt räägib rohkem, kui tuhat sõna, siis vaata galeriist osalejate ehedaid emotsioone, mille püüdis kaamerasilmaga kinni fotograaf Alar Truu.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee