Troll Poppy lastehaiglas külas

Toetajad ja koostööpartnerid

Aitan Eestit MTÜ, Merli Hirbaum ja Merros Stuudio, Tallinna Lastehaigla

Continue Troll Poppy lastehaiglas külas

Ettevalmistused eelolevaks külastuseks algasid juba eelmise päeva õhtul. Üksteise järel sai paberist välja lõigatud lillekesed ja südamed, mida kinkida haiglaravil olevatele lastele. Roosade juustega laulev ja elurõõmu täis olend ‒ Troll Poppy külastas Tallinna lastehaigla lapsi.

Nii mitmele lapsele oli kohtumine Poppyga esmakordne, kuid seda enam oli vahva tuttavaks saada ja koos midagi toredat teha. Palati uksi avades ei tea ta kunagi, kes teda seal ees ootab. Palju on neid, kes sära silmis külalise vastu võtavad, kuid ka neid, kes vajavad puhkust ja enam aega tervenemiseks. Poppy oli kõigeks valmis ning seetõttu teadis juba mida kotti kaasa pakkida, et märgata ja üllatada. Troll Poppy jagas kirjakesi ja lillekesi, mis tõid rõõmu sellesse päeva. Lapsi, kes magasid, Poppy üles ei äratanud, küll aga poetas vaikselt südamekese heade soovidega lapse voodi servale või kapile.

Tuleb ka ette, et palatis kohtub ta ainult ema või isaga, sest laps on parajasti operatsioonil või uuringutel. Kiirustamata jutustas Poppy ka vanematega ja valmistas üllatuseks lastele kaardikesi ja puhus õhupalle. Rõõmsameelne troll näitas lastele oma tantsuliigutusi, kuuldavale tuli naeru, mis kostis ka haigla koridori. Veega paigaldatavad pildid käele on laste seas jätkuvalt väga armastatud ja mõned lapsed soovisid endale just selle tegevuse valida.

“Mis sul täna on kotis?” küsis väike poiss, keda kohtas ta juba kolmandat korda. Pikalt haiglaravil olev laps tundis suurt rõõmu saabunud külalisest ja kui Troll Poppyl oli aeg lahkuda, uuris poiss: “Kas sa tuled jälle varsti?” “Jah, ma tulen varsti jälle!”. Kohtumised lastehaiglas erinevate kostümeeritud tegelaskujudega on laste jaoks suurt rõõmu toovad.

Vaata ka neid unistusi

Kirjuta meile, kui soovid kedagi nomineerida!

 

info@minuunistustepaev.ee